top of page

Hızla büyüyen LABRANDA otellere Kanarya Adaları’ndan yeni üye, LABRANDA Cactus Garden

En son eklenen LABRANDA Cactus Garden oteli Kanarya Adaları’ndan Fuerteventra adasında yer alıyor ve toplam Kanarya Adalar’ndaki otel sayısı 18’e yükseldi. LABRANDA Cactus Garden, 1 Temmuz 2017 itibarıyla kapsamlı bir renovasyon’dan sonra konuklarını ağırlamaya başlayacak.

Münih, 24 Nisan, 2017 - FTI Group’un otel zinciri markası LABRANDA, dünyanın popüler tatil merkezlerindeki otel yatırımlarına devam ediyor. Son olarak Kanarya Adaları’na bağlı Fuerteventura Adası’nda Cactus Garden isimli yeni oteli ile 1 Temmuz 2017 tarihind, kapsamı bir renovasyon sonrası hizmet vermeye başlayacak olan LABRANDA, böylece Kanarya Adaları’ndaki otel sayısını da 18’e çıkaracak.


FTI Group Genel Müdürü Dietmar Gunz, grubun yeni otel yatırımı ile ilgili olarak, “Kanarya Adaları en popüler destinasyonlarımızdan biri ve şimdiden, önümüzdeki yaz sezonu için yapılan rezervasyonlarda çift haneli bir artış görüyoruz. Yüksek hizmet standardına sahip yeni otelimiz sayesinde Kanarya Adaları’na olan talebi en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz” dedi.


Fuerteventura’nın güney bölgesinde bulunan Jandia’da yer alan LABRANDA Cactus Garden ile LABRANDA bölgedeki konumunu daha da güçlendirecek. Adanın en güzel sahiline yalnızca 250 metre mesafede bulunan otel, alışveriş ve eğlence seçenekleri ile dolu şehir merkezine de yalnızca birkaç dakikalık mesafede yer alıyor.

Otelin yenilenen 150 deluxe ve junior suite odası 30m2lik büyük ve ferah alanı ile çocuklu ailelerin tüm beklentilerini karşılıyor. Her şey dahil konseptte hizmet veren LABRANDA Cactus Garden, dünya mutfağının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu restoranları ve barları ile konuklarının damaklarına da hitap etmeyi başarıyor. Otelin eşsiz manzaralı teras barı ise misafirlerine Jandia sahilinde güneş batımını izlemenin keyfini yaşatıyor.


Kanarya Adaları’nda bulunan LABRANDA otelleri, konuklarının yüzde 90 oranında memnuniyetini kazanmasıyla öne çıkıyor. 2017 başında, Fuerteventura Adası’nda bulunan LABRANDA Bahia de Lobos ve Tenerife’de yer alan LABRANDA Playa Bonita, Almanca konuşulan pazarın en büyük seyahat ve otel değerlendirme portalı tarafından bölgenin en popüler otelleri arasında gösterilmişti. LABRANDA, Cactus Garden Oteli yatırımıyla, Fuerteventura’da 6; Gran Canaria, Lanzarote ve Tenerife’de 4’er oteli ile Kanarya Adaları’ndaki otel sayısını 18’e çıkarmış oldu.


LABRANDA Hotels & Resorts

Kanarya Adaları, Mısır, Fas, Yunanistan, Malta, İtalya ve Türkiye'de bulunan 40 otelinde 8765 konuk odasına sahip LABRANDA Hotels & Resorts, 2015 yılı Eylül ayında FTI Group tarafından kuruldu. LABRANDA Hotels & Resorts; premium (en yüksek kalitede), super beach (denize sıfır), select (4 yıldızlı ve her şey dahil sistemli), comfort (3-5 yıldızlı uygun fiyatlı), charm (3-5 yıldızlı; self servis, kahvaltı veya yarım pansiyon seçenekli), smart&yummy (3-5 yıldızlı her şey dahil sistemli) ve small &friendly (yerel ve bilindik, özgün atmosferli) olmak üzere 7 farklı kategoride otellere sahip. LABRANDA Hotels & Resorts, her yıl 500 binden fazla konuğa mükemmel kalitede, ödenen ücretin karşılığının alındığı, her şey dahil paketlerin bulunduğu, eşsiz sahil destinasyonlarında hizmet veriyor.


Öne Çıkanlar
Son Haberler
Archive
Kategorilere Göre Ara
No tags yet.
bottom of page