top of page
Sıradışı ve Heyecan verici İletişim 

GAPA Etkinlik Yönetimi Ajansı, yıllardır organizasyon, turizm ve pazarlama alanlarında tecrübe edinmiş, bu alanlarda uzmanlaşmış enerji dolu ve coşkulu bir ekip tarafından kurulmuştur. Pek çok uluslararası markalarda görev yapmış olan kurucu ekibimiz, tüm tecrübelerini GAPA çatısı altında buluşturuyor.

 

Amacımız markalara heyecan dolu konseptler ve fikirler üretmek, bunları kusursuz bir şekilde hayata geçirmek ve bu heyecanlı pazarlama yolculuğunda onlara özel butik hizmetler sunmaktır.

 

Fikir aşamasından uygulamaya kadar uzanan iş modelimizde ilkemiz hedefimiz doğrultusunda, ses getiren, farklı, zamanında ve bütçe içerisinde kalarak anahtar teslim projeleri hayata geçirmektir. Bütünsel süreç yönetimi yaklaşımımız ile başarıya beraber ulaşıyoruz.

Unique and Exciting Marketing Agency

GAPA Event & Communication was founded by a team that has long experience from multi-national brands in FMCG, retail and tourism. The founding partners has been taking critical parts in marketing and business development in their former companies and have carried decades of experience and know-how in to their new agency, GAPA.

 

The idea is to answer to the needs of the new marketing world, today the world is in constant and swift change and brands must be focused on a new holistic approach to take on these business challenges in-time. We support our clients finding solutions to these challenges using strategy, communication and creativity. We operate in several disciplines to get our brands “talked-about” this can include sports events, celebrity utilisation, viral videos and much more. The goal is to find, produce and make people talk about the brand in a good way and achieve tangible results.

We combine our skills in Event Management, Design and Communication to achieve optimal return on investments.

We operate from Istanbul, Turkey and Stockholm, Sweden.

bottom of page