top of page

Meeting Point Turkey basarısını kutluyor

Meeting Point Turkey, İstanbul ve Antalya'da düzenlediği etkinlikler ile Türkiye'deki başarısını kutluyor. İş ortakları ve basın mensuplarına özel düzenlenen etkinliklerde, Meeting Point Turkey'e verdikleri destekler için teşekkür edildi, şirketin gelecekteki hedefler anlatıldı.


28 Kasım, 2016 Antalya - Meeting Point International çatısı altında faaliyet gösteren Meeting Point Turkey, kurulduğu günden bu yana gösterdiği hızlı büyüme ile Antalya'nın en büyük, Türkiye'nin ise önde gelen destinasyon yönetim şirketlerinden biri konumuna geldi. Şirket Türkiye'de ulaştığı bu önemli başarıyı iş ortakları ve basın mensupları ile kutlamak, Türkiye'deki hedefleri ile ilgili bilgi vermek amacıyla 24 Kasım'da İstanbul'da, 28 Kasım'da Antalya'da birer etkinlik düzenledi.İstanbul'daki etkinlikte Meeting Point Turkey'nin Türkiye'deki başarısında iş ortaklarının desteğinin büyük olduğu vurgulandı. Şirketin gelecekteki hedeflerine ulaşma yolunda iş ortaklarına son derece güvendiği ve İstanbul'a yaptığı yatırımların giderek artacağı belirtildi.


Etkinlikte aynı zamanda Meeting Point Global adlı yeni şirketin kuruluşunun duyurusu da yapıldı. Meeting Point International bünyesinde kurulan Meeting Point Global, FTI Group şirketlerine, sayısız tur operatörlerine ve yatak bankalarına, tüm küresel destinasyonlardan uygun anlaşmalar ile dinamik otel odası envanterine ulaşma imkanı tanıyacak. Şirket 1 Aralık tarihinden itibaren faaliyet göstermeye başlayacak.Antalya'da gerçekleşen etkinlikte ise, Meeting Point Turkey'nin Antalya'da açtığı yeni ofisi, şirketin başarılı sonuçları ve gelecekteki hedefleri gündem konularındandı. Şirketin Antalya'nın en büyük destinasyon yönetim şirketi konumuna gelmesinde iş ortaklarının payının büyük olduğu ifade edildi. Meeting Point International CEO’su Roula Jouny ve FTI Group kurucu CEO’su Dietmar Gunz, Meeting Point Turkey'nin Haziran ayında gerçekleştirdiği toplantıda paylaştığı tüm hedeflere ulaştığı belirtilirken, bundan sonra da paydaşları ile birlikte önemli başarılar elde edeceğine güven duyulduğu belirtildi. Şirketin Türkiye'ye duyduğu güvenle Antalya'daki kapasitesini ve yatırımlarını artıracağı, bu süreçte de iş ortaklarından aynı desteği görmeyi beklediği söylendi. Özellikle 2017 yılı için mücadeye devam edilmesi, uçak programının artırılması gerektiğini ve turizmcilerin pozitif haberlere odaklanması gerektiğini vurguladılar. Etkinliğe Meeting Point International CEO’su Roula Jouny, FTI Group Kurucu CEO’su Dietmar Gunz, FTI Chief Group Corporate Finance Officer Ebru Pandır ve Meeting Point Turkey CEO’su Kamil Özil katıldı ve açılışı gerçekleştirdi.


Meeting Point Hakkında


Meeting Point Türkiye, bu yıl ülkeye getirdiği 800 binin üzerinde konuk sayısı; hizmet verdiği çok sayıda turizm operatörü, yatak bankası ve online seyahat acentesi ile Türkiye'nin lider destinasyon yönetim şirketidir. Meeting Point Türkiye, FTI Group bünyesinde 2009 yılında Almanya'da kurulan destinasyon yönetim şirketi Meeting Point International'ın bir iştirakidir. Meeting Point International; yatak bankası Youtravel, turizm endüstrisinde en gelişmiş otomasyon sistemlerini geliştirmek üzerine odaklanan yazılım geliştirme şirketi Project Beagle ve 7 ülkede 40 oteli ile hızlı bir büyüme gösteren LABRANDA Hotels & Resorts gibi 44 farklı konumda 20 kurulu destinasyon yönetim şirketini (DMC) kapsayan, kurulduğu günden itibaren kısa sürede dünya çapında büyüklüğe kavuşan bir şirkettir. Meeting Point International; konaklama, transfer, tur, bölge gezileri, VIP tedavi ve MICE (toplantı, teşvik, kongre ve organizasyon) gibi sayısız ürün ve hizmet portfolyosu ile kaliteli bir hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.
Öne Çıkanlar
Son Haberler
Archive
Kategorilere Göre Ara
No tags yet.
bottom of page