top of page

Üç LABRANDA Oteli Holiday Check 2017 Ödülü Kazandı

Almanca konuşulan ülkelerin en büyük otel değerlendirme portalı Holiday Check, üç LABRANDA otelini bölgelerindeki en popüler 10 otel arasında gösterdi. İtalya’nın Calabria bölgesinde bulunan LABRANDA Rocca Nettuno Tropea Otel, üst üste beşinci kez yeni lanse edilen Holiday Check Altın Ödülü’ne değer görüldü.


9 Şubat 2017


Holiday Check her yıl 35 ülkeden 145 bölgedeki en iyi otelleri ödüllendiriyor. Bu yıl üç LABRANDA oteli, Rocca Nettuno Tropea(Calabria, İtalya), Bahia de Lobos (Fuertaventura, İspanya) ve Playa Bonita (Tenerife, İspanya), Holiday Check kullanıcılarının değerlendirmeleri ile bölgelerindeki en iyi 10 otel arasında gösterildi.


FTI Group Chief Content Officer Roula Jouny, Holiday Check ödülleri ile ilgili yaptığı açıklamada, “LABRANDA Hotels & Resorts markasını kurmamızın üzerinden yalnızca 15 ay geçmesine rağmen, konuklarımız tarafından böyle bir ödüle layık görülmek bizi oldukça mutlu etti. Holiday Check En İyi 10 sıralamasında yer bulmak büyük bir başarı. Bu listede bulunmak bize aynı zamanda doğru bir yolda ilerlediğimizi de gösteriyor” dedi.

Bir otelin Holiday Check ödüllerine aday gösterilebilmesi için yüzde 90 oranında olumlu olan en az 50 yorum alması ve Holiday Check değerlendirme sisteminde en az 5 güneşe sahip olması gerekiyor. 1’den 6’ya kadar olan güneş değerlendirme sisteminde 6 en iyiyi ifade ediyor. Sistem, kullanıcıların oda kalitesi, otel konumu, hizmet, restoran ve tesisler gibi konularda yaptığı değerlendirmelere göre puanlandırma yapıyor.


İtalya Calabria bölgesinde bulunan LABRANDA Roca Nettuno Tropea, 1,786 yorumun yüzde 93’ünden olumlu değerlendirme aldı ve 5,4 güneş puanı ile beşinci kez üst üste Altın Ödülü kazanmayı başardı. “LABRANDA Super Beach Kategorisi”nde bulunan aile dostu 4 yıldızlı otel, konuklarına sahile direkt ulaşım imkanı, Calabria ve İtalyan mutfağının en seçkin lezzetlerini, tarihi Tropea kasabasının eşsiz manzarasını, Santa Maria Kilisesi’ne ve Stromboli Adası’na kolay erişim olanağı sunuyor.


Rocca Nettuno Tropea (Calabria, Italy)

İspanya’nın Tenerife bölgesinde bulunan LABRANDA Playa Bonita ise “LABRANDA Konfor Kategorisi’nde yer alıyor. Otel, 988 yorum arasından aldığı yüzde 94 olumlu değerlendirme ve 5,5 güneş puanı ile ilk kez Holiday Check ödülüne laik görüldü. LABRANDA Playa Bonita, eşsiz konumu ve aile dostu konsepti ile konuklarına uygun fiyatlarla üstün bir hizmet veriyor. Merkeze kısa bir yürüyüş mesafesinde konumlanan otel; çeşitli yüzme havuzları, özel oyun alanı ve çocuk odası ile misafirlerinin keyifli bir tatil geçirmesini sağlıyor. Dünyaca ünlü su parkı “Siam Park” da otele oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.


Holiday Check ödülü alan üçüncü LABRANDA oteli Bahia de Lobos, İspanya’nın Fuerteventura bölgesinde bulunuyor. İkinci kez Holiday Check ödülü alan otel, 1409 yorum arasından aldığı yüzde 94 oranında olumlu değerlendirme ve 5,3 güneş puanı ile bölgenin en iyi otellerinden biri olarak öne çıkıyor. “LABRANDA Select Kategorisi”nde bulunan otel, 2014 yılında restore edildi. Deniz suyu ve tatlı sudan havuzları, her şey dahil programı, yerel-uluslararası mutfak seçenekleri, büyük odaları, Wi-Fi desteği, üstün hizmet kalitesi ile LABRANDA Bahia de Lobos, konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor.Holiday Check, 100’ün üzerinde tur operatöründen aldığı otel içeriğini web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden kullanıcılarına ulaştırıyor. Holiday Check sisteminde 7 milyonun üzerinde tekil yorum bulunuyor.


LABRANDA Hotels & Resorts


Kanarya Adaları, Mısır, Fas, Yunanistan, Malta, İtalya ve Türkiye'de bulunan 40 otelinde 8765 konuk odasına sahip LABRANDA Hotels & Resorts, 2015 yılı Eylül ayında FTI Group tarafından kuruldu. LABRANDA Hotels & Resorts; premium (en yüksek kalitede), super beach (denize sıfır), select (4 yıldızlı ve her şey dahil sistemli), comfort (3-5 yıldızlı uygun fiyatlı), charm (3-5 yıldızlı; self servis, kahvaltı veya yarım pansiyon seçenekli), smart&yummy (3-5 yıldızlı her şey dahil sistemli) ve small &friendly (yerel ve bilindik, özgün atmosferli) olmak üzere 7 farklı kategoride otellere sahip. LABRANDA Hotels & Resorts, her yıl 500 binden fazla konuğa mükemmel kalitede, ödenen ücretin karşılığının alındığı, her şey dahil paketlerin bulunduğu, eşsiz sahil destinasyonlarında hizmet veriyor.


Öne Çıkanlar
Son Haberler
Archive
Kategorilere Göre Ara
No tags yet.
bottom of page